NIR ROITMAN
צילום אופנה למותג כובעים (4).jpg

מותג כובעים ישראלי - כתר ליון

מותג הכובעים הישראלי "כתר ליון" מסמל אופנה ישראלית עם זיקה לאהבת הארץ. כובעים אופנתיים ואיכות לא מתפשרת.

עדכון: נפתחה חנות כובעים רשמית ראשונה של כתר-ליון ברחוב - נחלת בנימין 13, תל אביב. מוזמנים להגיע ולהתרשם. בחנות מוכרים כובעים נוספים של מיטב החברות.

 

אם תמיד שאלתם את עצמכם מאיפה כל הראפרים הגדולים בארץ משיגים את כל הכובעים האופנתיים עם הכיתובים בעברית ואהבת הארץ - יש לי את התשובה בשבילכם וגם אתם יכולים להזמין. תזכרו את השם של מותג כובעים אופנתי זה - “כתר ליון”. הם יעשו בארץ לכובעים את מה שנועה קירל עשתה לפאוצים. וכן, מדובר במותג כובעים ישראלי איכותי בסטנדרטים הגבוהים בתעשייה.

מותג הכובעים הישראלי "כתר ליון" מייחד את עצמו בנוף הישראלי עם אופנה צעירה אך מלאת סמליות ואהבת הארץ. הכובעים מעוצבים בצורה נעימה לעין שאינה נראית עמוסה ויש דגש על חזות קולעת ויפה ממבט ראשון. יש דגמים שבהם ניתן לראות כיתובים בעברית וגם בלועזית. בקטלוג ניתן לראות דגמים עם כיתוב "חי" ודגמים עם בירת העם היהודי "ירושלים" או אפילו עם הכיתוב של העיר שלא ישנה “TLV”. יש כובע הצדעה לצה"ל ששומר עלינו וגם דגם עם "חמסה" ששומר עלינו מעין הרע. כל הכובעים נעשים לפי סטנדרטים גבוהים כפי שנוהגים השמות הגדולים בתחום.

אם אתם אוהבים כובעים אופנתיים ותמיד מחפשים את הלוק הבא, מוזמנים לקרוא את דף המחוה שצילמתי, כתבתי וראיינתי לכבוד מותג כובעים אופנתיים מיוחד בשם “כתר ליון”.

דף זה הוא דף מחווה שלי למותג הכובעים הישראלי "כתר ליון". למותג האופנה שלהם צילמתי צילומי אופנה שאני מאמין שתורמים לתדמית הצעירה שלהם. את הבעלים של המותג הכרתי באופן אישי ויזמנו את הצילומים האלה ביחד. כל צילומי האופנה בדף זה צולמו על ידי בסשן צילומים בודד. בדף המחווה הזה מלבד שתראו צילומים שצילמתי לעסק, תוכלו לקרוא ריאיון קצר עם "שניאור" היזם שהקים את מותג האופנה. ארצה לציין שכל צילומי האופנה נעשו על ידי וגם הדף הזה כמחווה במילים שלי בלי השפעה חיצונית כלל. לא שולם לי דבר והכל נעשה מרצון טוב וכוונות טובות כהמלצה אישית שלי על מותג הכובעים הישראלי. מוזמנים לצפות בדפי מחווה נוספים שצילמתי עבור עסקים ירושלמים, אמנים ומתאגרף שגם מאמן איגרוף באתר זה כחלק מפרויקט אישי שלי לתמוך בפעילות עסקית של חבריי.

את "שניאור" שהקים את המותג כובעים הכרתי תוך כדי קורס העשרה קצר. איכשהו רצה הגורל ובקורס היו הרוב יזמים ובעלי עסקים. בעולם האמיתי וגם המקצועי, בעלי עסקים כבר רגילים ליצור בינם לבין עצמם מערכי נטוורקינג שיתרמו לעסק אחד של השני. ניתן להגיד שהייתה אווירה פעילה. אני משער שהייתי בין הצעירים בקבוצה והיה לי יותר קל להתחבר לצעירים או לאלא שיצרו רושם קליל ופחות רשמי (היו שם גם כלכלנים ועובדי בנק). ניתן לומר שהסגנון הקליל של שניאור שהיה תמיד אופטימי מטבעו גרם לסובבים לחבב אותו במהירות. החזות שלו הייתה שונה משל שאר האנשים. היה לו שיער ארוך וכובעי מצחייה אופנתיים שהתחלפו כל מפגש. לי ולאחרים היה קל להתחבר אליו.

בשלב מסוים יצא לי לשמוע את שניאור מספר על מותג הכובעים האופנתיים שהוא הקים. הוא תיאר איך כובעי מצחיה כבשו את ארה"ב (שבה הוא גר בעברו) בכל מובן אפשרי. לכל קבוצת ספורט יש סדרת כובעים משלה, ואפילו זמרים מחזיקים קולקציית כובעים משלהם. כשהוא חזר ארצה הוא רצה להביא את אופנת הכובעים גם למיינסטרים הישראלי. אהבת הארץ שמייחדת את שניאור גרמה לו לבחור במיתוג שלו בסמלים שמייחדים את אהבת הארץ ואת התרבות הישראלית.

כיום ניתן לראות שמותג הכובעים שלו פופולרי בקרב מפורסמים ישראלים, וניתן לראות שזה כבש מוזיקאים רבים. כבר נצפו זמרים כמו סאבלימינל שלבש את הכובעים של “כתר ליון”, גם הדג נחש לבשו את הכובעים וגם הזמר עמיר בניון נצפה עם כובעים של המותג .זאת היא רשימה חלקית ועוד מפורסמים נצפו עם המותג כובעים “כתר ליון”. ניתן לומר שהמותג כובעים הזה נותן ייצוג לזיקה של אהבת הארץ בצורה אופנתית. מסיבה זאת הרבה זמרים שמדברים בגלוי על אהבת הארץ חובשים אותם.

ראיתם את כל הצילומי אופנה עם הכובעים המהממים ורוצים לדעת מי עומד מאחורי המותג? עכשיו ארצה להזמין עכשיו את שניאור הבעלים שיזם את מותג הכובעים הישראלי "כתר ליון" לריאיון קצר.  

ניר (מראיין): שלום שניאור, אנחנו מתחילים את הריאיון כאשר בחוץ חם כמו קיץ וכובעי הצמר כבר לא נראים בשטח. זה נראה כמו הזדמנות מצוינת להגן על עצמנו מהשמש ולחבוש כובע מצחיה. ובתור ריאיון שבו נדבר גם על כובעים, אז השאלה הראשונה תהיה דווקא על איך נבחר הרעיון ליצור כובע עם דגש על סממנים ישראלים?

שניאור: הרעיון עם הכובעים נוצר כי הרגשתי שיש חלל שניתן למלא בעולם האופנה הישראלי. בזמנו כשגרתי בחו"ל וכשחזרתי ארצה לירושלים התעסקתי רבות בתחום האומנות הישראלית. יצרתי את ליין הכובעים הישראלי מתוך ראייה של צורך, ראיתי שאין בשוק אופנת הכובעים הישראלי ליין שמייצג את האופנה הישראלית. משם הגיעה ההחלטה על התחלת העשייה.

ניר: מה לפי דעתך מייחד את אופנת הכובעים בתור תחום באופנה והאם אנחנו צופים לראות יותר כובעים ברחוב הישראלי? 

שניאור: מה שמייחד כובע זה הקלילות שלו. האופן שבו ניתן להוסיף אותו למגוון רחב של לוקים והוא ייראה טוב ויוסיף ערך. אפשר תמיד גם להוריד אותו ולשים אותו בחזרה. ניתן לשחק עם אופן החבישה שלו על ידי הנחה שלו מקדימה ומאחורה וגם לצדדים וזה תמיד מגניב ותמיד משדר כיפיות. אנחו נראה בעתיד עוד יותר כובעים ברחוב הישראלי. ישראל היא מדינה חמה ויש צורך קיים לכובעים איכותיים שיגנו מהשמש ויחד עם זה יהיו אופנתיים. עצם העובדה שיש כובעים ישראלים זה עוד יותר טוב 😊.

ניר: מה שונה בתרבות הכובעים בין ישראל לבין מדינות כמו ארה"ב? 

שניאור: בישראל אין עדיין בתרבות הכובעים את הרגשת השייכות לעם, לקבוצות, לערים ולארץ. זה מה שאנחנו מביאים לאופנת רחוב הישראלית בישראל. בארץ עדיין אין קהל גדול כמו בארצות הברית – בארה"ב אנשים מחזיקים אוספים שלמים של כובעים ויש אופנה קבועה ומתחדשת. אנשים שם תמיד מוסיפים ומתחדשים כל הזמן בכובעים שונים וחדשים יותר.

ניר: לפי דעתך האם רוב האנשים שלובשים כובע מצחיה מחזיקים כובע בודד או מספר פריטים?

שניאור: בהמשך לשאלה הקודמת זה באמת משתנה לפי המקום. בישראל אני גם בטוח שלכל אחד שיש לו כובע אז יש לו כנראה עוד אחד או כמה כובעים בודדים. אבל עדיין פחות רואים אספני כובעים שלוקחים את זה כלוק הקבוע אצלם בלבוש ומתחדשים עם הזמן. זה קיים בארץ אבל עדיין פחות והיינו רוצים לראות את זה יותר. לכבוד זה גם יצרנו באתר שלנו מועדון לקוחות פעיל. לפי צבירת הקניות של הלקוח ניתן לקבל הנחות חבר ועידכונים ועוד.

ניר: למה לפי דעתך אנשים ומפורסמים אוהבים את הכובעים של "כתר ליון"?.

שניאור: אנשים אוהבים חדשנות ויצירתיות. ישראל היא מדינה של חדשנות והמון יצירה. המותג שלנו כתרליון הוא ייצוג של המקום הזה. אנשים מחוברים לזה ואנשים רוצים לראות עוד דגמים בעברית ועוד אופנה ישראלית – וזה כמובן משמח.

אז אם אתם מחפשים להתחדש בכובע אופנתי וגם אוהבים את ארצנו היפה, השילוב של כובעי “כתר ליון” יישב עליכם בול. אתם מוזמנים לבקר ולהזמין דרך האתר של המותג בקישור הבא keterlion.com