צילום תדמית ללהקה.jpg

פרויקטים

ובכן בתור צלם אני לפעמים נותן לעצמי להשתמש בכישורים שלי כדי לעשות משהו קצת אחר מדי פעם. דף זה יכיל כמה פרויקטים וגם אירועים חד פעמיים.

ובכן בתור צלם אני לפעמים נותן לעצמי להשתמש בכישורים שלי כדי לעשות משהו קצת אחר מדי פעם. דף זה יכיל כמה פרויקטים וגם אירועים חד פעמיים. דבר ראשון פרויקט דפי המחווה. לאחר מכן, אירועים חד פעמיים ועוד.

מאז 2018 החלטתי שאני מתחיל פרויקט שבו אני מלווה או מצלם צילומי תדמית לעסקים של חברים שצילמתי ואני רוצה לתת להם במה מיוחדת מאמונה שלמה. הפרויקטים התווספו בזהירות ובהדרגתיות ולפעמים מכילים תמונות מיותר מסשן צילום בודד. בין אם זה הרכב מוזיקה של חברים או חבר ספורטאי שאני מלווה - כל מה שנכנס לכאן נבחר בקפידה מתוך רצון לתת במה לחברים ועדיין לאפשר רמה מסוימת של עניין בפעילות שלהם. ישנם דפי מחווה עתידיים שכבר בתהליך בנייה, ואני מאמין שיתווספו עוד עסקים או אנשים שלא מתוכננים כרגע. מוזמנים להציץ ומקווה שייצא לכם לפגוש או לשמוע על אותם עסקים או אנשים. ארצה לציין שלעיתים עקב סגירה או מכירה של עסקים שהמלצתי עליהם, אני נאלץ גם למחוק את דף המחווה לכבודם כי הוא נעשה ללא רלוונטי לדעתי.


מגוון אירועים שהשתתפתי בהם וצילמתי.