צילום-פורטרט.jpg

מחירון צילום

מחירון צילום לבוק פורטרט בסטודיו. צילומים על ידי הצלם ניר רויטמן.

מחירון צילום -בוק פורטרט בסטודיו - ניתן גם לברר מחירים על צילומים אחרים שיש להם משתנים אחרים

 
 

ניתן גם לברר על צילומים שאינם צילומי פורטרט סטודיו

מחיר בוק צילומי פורטרט בסטודיו כולל את הדברים הבאים

  • 3 שעות צילום בסטודיו. (אני מאפשר לצרף עוד מצולם נוסף ללא תוספת תשלום לצילום פורטרט אישי שלו במגבלת הזמן הקיים. ניתן לעשות גם צילום זוגי. לעוד מצולמים מומלץ לברר בפרטי) .

  • מתקבלות 7 תמונות ערוכות מהצילומים בצורה מוגמרת, (עריכת טונים,ריטושים וכל מיני fine tunings בסטנדרט גבוה). התמונות מגיעות בפורמט JPG ברזולוציה גבוהה.

צילומי הסטודיו מתקיימים כרגע בתל אביב

- - -

שאר התמונות מהצילומים עוברות סינון קל ואחריו עוברות עריכה בסיסית בלייטרום לתיקונים פשוטים.

כלל התמונות מהצילומים מגיעות בפורמט JPG ב2 פעימות.

כלל התמונות עוברות עריכה קלילה בלייטרום (מלבד התמונות הנבחרות שעוברות עריכה מלאה בסנדרט גבוה)
  • פעימה ראשונה - קבצים קטנים ברזולוציה נמוכה על מנת שיועלו מהר יותר כדי שהלקוח יוכל לראות במהרה דרך לינק אינטרנטי.

  • פעימה שנייה – צילומים ברזולוציה גבוהה בפורמט JPG.

הקבצים מהצילומים מגיעים עם לינק לענן מוגן בססמא שיהיה זמין לתקופה של חודש.

המחיר לצילומי סטודיו הוא 1200 שקלים


לכל עריכת תמונות נוספות מהצילומים (מעבר לתמונות הכלולות במחיר הצילום) המחיר יחושב לפי 70 שקל לתמונה נוספת. (המחיר רק לתמונות שצולמו על ידי באותו סשן)תנאי תשלום: אחרי קביעת תאריך הצילומים תשולם על ידכם מקדמה על סך 250 ש"ח שיהוו דמי רצינות ושיריון הסטודיו. יתרת התשלום תשולם ביום הצילומים עצמו (תוספות עריכה ודברים נוספים ישולמו בעת הבקשה או כפי שנקבע בינינו).

תנאי ביטול: ניתן לבטל את מועד הצילומים עד 7 ימים לפני מועד הצילומים ויינתן החזר כספי מלא בניכוי עמלות (מתשלום המקדמה – מכיוון ששאר התשלום אמור היה לעבור ביום הצילומים. אם שולם מחיר מלא על הצילומים בטווח הזמנים אז גם הוא יוחזר). ביטול הזמנה בזמן קצר יותר תלוי בכמה גורמים ויתכן שלא יינתן החזר כספי ככל שמתקרבים למועד. אם מסיבה כלשהי אתם חוששים שאולי אתם תאלצו לבטל – אבקש שתעדכנו אותי בהקדם.

תנאים נוספים: אני משאיר לעצמי את הזכות להשתמש בצילומים למטרות שיווקיות (לדוגמא אתר האינטרנט, רשתות חברתיות, פרסומים עתידים וכו...). התמונות שלכם לא נמכרות על ידי לאתרי סטוק.

סשן צילומים פרטי זאת חוויה מעצימה ומהנה ואני בטוח שתהנו. אך במיוחד לכאלו שמצטלמים פעם ראשונה יכול להיות שתהיו מעט לחוצים לפני הצילומים. יש סיבות רבות לכך וזה טבעי ונורמאלי. בכל אופן אני מאמין שהחששות האלו לאט לאט יתאדו תוך כדי הצילומים כאשר תרגישו שאתם בידיים טובות. אני מאמין שאחרי הצילומים תצאו מחוזקים ומשוחררים יותר. בכללי אני תמיד ממליץ שתבואו ביחד עם עוד חבר או חברה טובה וכך תרגישו שלווים יותר בהתחלת הצילומים וגם משוחררים יותר. אולי גם תרצו להצטלם ביחד. בכל אופן אם תרצו להתקשר ולשאול או להתייעץ, אשתדל לתת מענה לכל עניין. אשמח לראותכם ומקווה שתהיה לכם חוויה נעימה ומהנה מכל התהליך. שלכם – ניר רויטמן.

שם *
שם