צילום-פורטרט.jpg

מחירון צילום

מחירון צילום

מחיר צילום פורטרט בסטודיו - ניתן גם לברר מחירים על צילומים אחרים שיש להם משתנים אחרים. אם הגעתם על מנת לברר מחיר של הדפסים מתמונות הנופים - יש הסבר למטה אחרי היצירת קשר

מחירון צילום

מחיר צילום פורטרט בסטודיו - ניתן גם לברר מחירים על צילומים אחרים שיש להם משתנים אחרים. אם הגעתם על מנת לברר מחיר של הדפסים מתמונות הנופים - יש הסבר למטה אחרי היצירת קשר

 
 

מצורף לינק לגלריית הפורטרטים שלי באתר זה

https://www.roitmanphoto.com/portraiture


ניתן גם לברר מחירים על צילומים שאינם צילומי פורטרט בסטודיו - בגלל הרבה משתנים איני מכניס הכל לדף של המחירון צילום.

מחיר בוק צילומי פורטרט בסטודיו הוא 1200 ש"ח והוא כולל את הדברים הבאים:

    בין שעתיים לשלוש שעות צילום בסטודיו.
  • מתקבלות 7 תמונות ערוכות מהצילומים בצורה מוגמרת ומקצועית, (לדוגמא - עריכת טונים,ריטושים וכל מיני fine tunings בסטנדרט גבוה). התמונות מגיעות בפורמט JPG ברזולוציה גבוהה.
  • בנוסף מתקבלות תמונות רבות מהסשן עם עריכת לייטרום קלה
לכל עריכת תמונות נוספות מהצילומים בצורה מוגמרת ומקצועית (מעבר לתמונות הכלולות במחיר הצילום) המחיר יחושב לפי 70 שקל לתמונה נוספת. (המחיר רק לתמונות שצולמו על ידי באותו סשן)
- - -

שאר התמונות מהצילומים עוברות סינון קל ואחריו עוברות עריכה קלה בלייטרום לשיפורים יותר פשוטים (מלבד התמונות הנבחרות שעוברות עריכה מלאה בסטנדרט גבוה) .

כלל התמונות מהצילומים מגיעות בפורמט JPG.

הקבצים מהצילומים מגיעים עם לינק לענן מוגן בססמא שיהיה זמין לתקופה של חודש.


אם ישנם שאלות לגבי המחירון צילום או דרישות מיוחדות, ניתן לפנות אלי.


תנאי תשלום: תמיד העדפתי לקחת מראש מקדמה קטנה לשיריון הסטודיו ויום הצילומים וכך זה היה מוצג במחירון צילום בעבר (אנשים לפעמים צריכים לדחות ברגע האחרון או לבטל, אך על השכרת הסטודיו והזמן שלי אני משלם ומפסיד). מכיוון שהרבה אנשים מפחדים לשלם מראש אז כעת אני גובה את מחצית התשלום ביום הצילומים ואת יתרת התשלום עם הגשת החומר המעובד המלא (העברה בנקאית - ניתן לשלם גם על הכל ביום הצילומים ולחסוך לעצמכם עמלות בנקאיות). אם מסיבה כלשהי אתם חוששים שאולי אתם תאלצו לבטל – אבקש שתעדכנו אותי בהקדם. (תוספות עריכה ודברים נוספים ישולמו בעת הבקשה או כפי שנקבע בינינו). אם לא הועבר תשלום מלא אין אני מאפשר שימוש בתמונות ופרסומם.

תנאים נוספים: אני משאיר לעצמי את הזכות להשתמש בצילומים למטרות שיווקיות שיעזרו לי להביא את הלקוח הבא אחריכם על ידי הצגה של תיק העבודות (לדוגמא אתר האינטרנט הזה, רשתות חברתיות כגון אינסטגרם וכאלה, פרסומים עתידים וכו...). התמונות שלכם לא נמכרות על ידי לאתרי סטוק.

סשן צילומים פרטי זאת חוויה מעצימה ומהנה ואני בטוח שתהנו. אך במיוחד לכאלו שמצטלמים פעם ראשונה יכול להיות שתהיו מעט לחוצים לפני הצילומים. יש סיבות רבות לכך וזה טבעי ונורמאלי. בכל אופן אני מאמין שהחששות האלו לאט לאט יתאדו תוך כדי הצילומים כאשר תרגישו שאתם בידיים טובות. אני מאמין שאחרי הצילומים תצאו מחוזקים ומשוחררים יותר. בכללי אני תמיד ממליץ שתבואו ביחד עם עוד חבר או חברה טובה וכך תרגישו שלווים יותר בהתחלת הצילומים וגם משוחררים יותר. אולי גם תרצו להצטלם ביחד. בכל אופן אם תרצו להתקשר ולשאול או להתייעץ, אשתדל לתת מענה לכל עניין. אשמח לראותכם ומקווה שתהיה לכם חוויה נעימה ומהנה מכל התהליך. שלכם – ניר רויטמן.


שם *
שם

דף זה יועד להיות דף הסבר על המחיר של צילומי בוק בסטודיו. אם גם אתם נכנסתם לכאן בשביל לבדוק על מחיר הדפסות של התמונות נופים אז אני אתן הסבר פשוט. בלחיצה על התמונת נוף שאתם מעוניינים בה – אתם תגיעו לדף של החנות שלי באתר PIXELS.COM  שהיא חברת בת של FINEARTAMERICA.COM שאחראית על תהליך הייצור, האריזה והשליחה. הם הגוף האחראי לכל ההדפסות והשילוח ואני רק מספק להם את התמונות. בדף שייפתח תופיע התמונת נוף הנבחרת. בצד ימין יופיעו קטגוריות של מוצרים עם מחירים לידם. ברוב הקטגוריות יש מגוון נוסף של תת קטגוריות ואני ארשום אותם כאן. בנוסף לרוב המוצרים המודפסים יש אופציה לגדלים שונים. יש הבדלים קטנים במחיר בין כל תמונה בגלל הפרופורציה של התמונה (הם לא אמורים לחתוך באופן שרירותי את התמונה שזה דבר טוב)

מבחינת תמונות לבית ולסלון -מגון ההדפסים הוא הדפסת קנווס, תמונה ממוסגרת, הדפסת אקריליק, הדפסה על מתכת, הדפסה על עץ, הדפסות כמו פוסטרים וכדומה. יש עוד משתנים כגון גודל וסוג גימור ועוד.

מבחינת מוצרי עיצוב לבית – יש כריות מודפסות, יש סדינים למיטה, יש וילון למקלחת,תיקים, מגבות ידיים, מגבות גדולות, לשמיכות פליז.

בנוסף יש תיקים מודפסים, קלמרים מודפסים, סוללות גיבוי להטענת טלפונים עם הדפס, מזרני יוגה עם הדפס, מגבות ושמיכות כיסוי לחוף הים, מגבות עגולות, גלויות, מחברות, נרתיקים לטלפון, חולצות  מודפסות וגם כוסות.

חברת FINEARTAMERICA  היא חברה בינלאומית שנותנת מענה לאמנים להציג ולמכור הדפסים באיכות גבוהה (הם מתיימרים בחלק מההדפסות לאיכות גימור של מוזיאון) ושלל מוצרים נלווים עם הדפסים של האמנים.