צילום-פורטרט.jpg

צילום פורטרטים

צלם הפורטרטים ניר רויטמן מציע צילום פורטרטים מקצועי באופן אמנותי אשר נותן דגש ליופי קלאסי. לצילומי פורטרט שילוו אתכם ויהוו זיכרון בלתי נשכח של דיוקנכם האישי.

כמה מילים של צלם פורטרטים על צילום פורטרטים

כיום לשמוע על צילומי פורטרט נשמע כדבר שבשגרה, אך בעבר הרחוק אנשים לא ידעו כיצד הם נראים. לא תמיד היו מראות ולא היו אמצעים טכנולוגים מתקדמים. ברי המזל אולי ראו תמונה מעורפלת של עצמם באגם. פורטרטים שצוירו על ידי ציירים מוכשרים נעשו רק לבני מלוכה ולאנשים מבוססים מאוד. לפני כ100 שנה אם הייתה לכם תמונה אחת שלכם שצילם צלם אז כבר הייתם ברי מזל. איך שאנחנו נראים ואיך אנחנו רואים את עצמנו הוא דבר חשוב שמשפיע עלינו מגיל קטן על הצורה שבה אנו מתפתחים. תמונות יפות שלנו באלבום המשפחתי וצילומים יפים אחרים לעד יתעדו אצלנו את הפורטרט האישי החוויתי שלנו לגבי עצמנו. פורטרט יפה שלנו הוא זיכרון נפלא ששומר בתוכו את איך אנחנו נראים ואת מה אנחנו משדרים וחווים כבני אדם. צילום פורטרט שומר בתוכו רגע אחד שבו אנחנו לא באמת הסתכלנו על מצלמה או על הצלם, אלא הסתכלנו על עצמנו באופן הכי אישי שיש. עוד לפני הצילום ראינו את עצמנו בתמונה וקיווינו שהצלם יראה אותנו באותה צורה או אפילו יותר טוב. בתקווה שהפורטרט של עצמנו על עצמנו – יראה כמו פורטרט שנאהב לעד. בברכה - ניר רויטמן

צלם פורטרטים - צילום פורטרטים כדרך חיים

צלם פורטרטים מקצועי זה הרבה טכניקה אבל לא רק טכניקה. התוצאה של צלם פורטרטים וצילום פורטרטים ככלל תלויה מאוד באישיות של הצלם ואידיאל היופי שמאמין בו הצלם עצמו. צילום היא מדיה אשר מצליחה להציג לנו באופן אומנותי את איך הצלם רצה לראות את העולם סביבו ואיך הוא רואה או רוצה לראות ולהציג את המצולמים שלו. העבודה והאהבה לצילום פורטרטים לצלם פורטרטים נובעת בסופו של יום בדרך כלל מאהבה לאנשים או בכלל מיצירת קשר ואינטראקציה עם אנשים אחרים. מצולם צריך להרגיש נוח כדי שהוא גם יראה נינוח בתמונה, זה מחויבותו של הצלם להביא את המצולם למצב הזה אלא אם כן שניהם רוצים להוציא דבר אחר מהצילום. המטרה שלי כצלם פורטרטים היא לנסות להצליח בכל צילום להוציא תמונה שתישזר בחייו של המצולם ולא תהיה עוד תמונה רגעית שתשכח מהתודעה. בתור צלם ולא רק בתור צלם אני תמיד מתאמץ לגרום לאנשים סביבי להיות חיוביים ואופטימיים ותמיד רוצה שבעזרת התמונות שאני מצלם אני אוכל ליצור קשר בין המצולם לתמונה וליצור תוצאה שתגרום למצולם לאהוב את עצמו יותר. זה משהו שחשוב לי כבן אדם ואני מאמין שבעזרת צילום ניתן לגרום לאנשים לחזק את הקשר שלהם עם האני העצמי שלהם ועל ידי כך לחזק את הביטחון העצמי והאהבה העצמית.