צילום תדמית ללהקה.jpg

מחירון צילום סטודיו

מחירון צילום עם פרטים על צילום פורטרטים בסטודיו - מה מקבלים, כמה עולה צילום, זמני אספקה ופרטים נוספים במחירון הצילום המעודכן.

מחיר צילום פורטרט בסטודיו (אזור תל אביב וגוש דן)

לצילומים מסוג אחר בסטודיו או צילומי חוץ או לוקיישן - יש לפנות אלי ולבדוק מראש לגבי חבילה מותאמת אישית.


המחיר לצילומי בוק פורטרט בסטודיו החודש הוא 1200 ש”ח (נכון עד סוף חודש יולי 2021) והוא כולל את הדברים הבאים :

בין שעתיים לשלוש שעות צילום בסטודיו.

מתקבלות 10 תמונות ערוכות מהצילומים בצורה מוגמרת ומקצועית, (לדוגמא - עריכת טונים וצבעים, ריטושים, בליטות של בגדים בצדדי הגוף וכל מיני fine tuning בסטנדרט גבוה).

בנוסף אתם מקבלים לפחות 50 תמונות עם עריכת גלובלית (עריכת טונים וצבעים ואווירה כללית).

כלל התמונות מהצילומים מגיעות בפורמט JPG בלבד - (אין שחרור של חומרי גלם בRAW או PSD, או קבצים עם שכבות).

לידיעתכם אני מציג תוך כדי הצילום איך אתם נראים במצלמה עם התאורה. אין הפתעות מיותרות.

זמני אספקה, לרוב עד שבוע. משחרר חומר באופן הדרגתי. בהתחלה אשלח את התמונות עם העריכה הגלובלית ברזולוציה נמוכה ולאחר מכן ברזולוציה גבוהה. מתוכם אתן לכם לבחור איזה תמונות אתם רוצים שאערוך באופן יותר ממוקד.

הקבצים מהצילומים מגיעים עם לינק לענן מוגן בססמא שיהיה זמין לתקופה של חודש (אם אתם רוצים לשלוח לעוד מישהו שאולי יסתבך, ניתן גם בלי ססמה).

תנאי תשלום: בעת שיריון יום הצילומים, לפעמים אציין שצריך לשלם מקדמה שתהווה דמי רצינות סמליים בסה”כ 250 שקלים. יתרת התשלום תועבר עד ליום הצילומים או בסוף הסשן.

את שאר התשלום ניתן לשלם במזומן או באפליקצית Bit ביום הסשן. ניתן גם לעשות העברה בנקאית, אך יש לעשות אותה כמה ימים לפני הצילומים. את התמונות אשלח רק אחרי קבלה של הסכום במלואו כשהוא מוצג אצלי בבנק ולא רק צילום מסך של אסמכתא (לרוב עיכוב של כמה ימים בנקאיים מיום ההעברה).

אם אתם מעוניינים אחרי סיום העבודה וקבלת החומרים להזמין עריכות נוספות מתמונות מאותו סשן - מחיר של כל עריכת תמונה תהיה על סך 70 ש”ח. ההמלצה שלי היא לא לקבוע מראש עוד עריכות אלא לחכות עד שיתקבלו כל התמונות הערוכות מהחבילה. התשלום לרוב יהיה בנפרד ולא יהיה קשור לתשלום על החבילה המקורית.

מבחינת הנוחות והשלווה שלכם אם אתם מעדיפים לפצל את הסכום לשני חלקים - חצי מהתשלום ישולם עד ליום הצילומים או בסוף הצילומים. את החלק השני ניתן לשלם אחרי קבלת החומרים בBit  או בהעברה בנקאית. צריך לקבוע איתי מראש לגבי הסידור הזה.

הייתי רוצה לציין שניסיתי והשתדלתי לא לקחת דמי רצינות כמקדמה, אך יותר מדי בקשות ברגע האחרון לדחות את היום צילומים - בסופו של דבר גורמים לי להפסיד כסף או לעמוד במצבים לא נעימים מול לקוחות ומול גורמים נוספים כגון הסטודיו שאני שוכר פר סשן וכדומה.

אם מסיבה כלשהי אתם חוששים שאולי אתם תאלצו לבטל – אבקש שתעדכנו אותי בהקדם שכן אני משריין סטודיו שאני שוכר במיוחד לאותם שעות ועליו אני אצטרך לשלם בכל אופן.

תנאים נוספים: אני משאיר לעצמי את הזכות להשתמש בצילומים למטרות שיווקיות שיעזרו לי להביא את הלקוח הבא אחריכם על ידי הצגה של תיק העבודות (לדוגמא אתר האינטרנט הזה, רשתות חברתיות וכדומה, פרסומים עתידים וכו...) אז זה עוד סיבה להשקיע בצילומים שלכם ;)