NIR ROITMAN
צילום תדמית ללהקה.jpg

מחירון צילום תדמית\פורטרט בסטודיו

מחירון צילום עם פרטים על צילום פורטרטים בסטודיו - מה מקבלים, כמה עולה צילום, זמני אספקה ופרטים נוספים במחירון הצילום המעודכן.

מחיר צילום פורטרט\תדמית בסטודיו (תל אביב)

(נכון לחודש אוקטובר 2021). לצילומים מסוג אחר בסטודיו או צילומי חוץ או לוקיישן - יש לפנות אלי ולבדוק מראש לגבי חבילה מותאמת אישית.

חבילה קטנה

עד 2-3 שעות צילום

צילום

50 תמונות בעריכה בסיסית.

,תמונה

3 תמונות יעברו עריכה בצורה מוגמרת ומקצועית.

,תמונה

850 ש"ח

,מחיר

חבילה רגילה

עד 2-3 שעות צילום

צילום

50 תמונות בעריכה בסיסית.

,תמונה

10 תמונות יעברו עריכה בצורה מוגמרת ומקצועית.

,תמונה

1200 ש"ח

,מחיר

חבילה מפנקת

עד 2-3 שעות צילום

צילום

50 תמונות בעריכה בסיסית.

,תמונה

15 תמונות יעברו עריכה בצורה מוגמרת ומקצועית.

,תמונה

תוספת של כל התמונות בעיבוד שחור לבן

בונוס

1500 ש"ח

,מחיר

חבילה קטנה - סשן ל2 משתתפים

עד 2-3 שעות צילום רצופות שיחולקו ביניכם

צילום

40 תמונות בעריכה בסיסית לכל אחד.

,תמונה

4 תמונות לכל משתתף שיעברו עריכה בצורה מוגמרת ומקצועית.

,תמונה

1400 ש"ח

,מחיר

סשן ל2 משתתפים

עד 2-3 שעות צילום רצופות שיחולקו ביניכם

צילום

40 תמונות בעריכה בסיסית לכל אחד.

,תמונה

8 תמונות לכל משתתף שיעברו עריכה בצורה מוגמרת ומקצועית.

,תמונה

תוספת של כל התמונות בעיבוד שחור לבן

בונוס

1800 ש"ח

,מחיר

הודעה חשובה : תמיד האמנתי ואאמין שזאת צריכה להיות מטרה עיקרית הרצון להציג אנשים בצורה מכובדת ,יפה ומרשימה. גם באתר שלי שכמעט ורק דרכו מגיעים אלי לקוחות אני מאמין שהם רואים צילומים מכובדים של שלל אנשים שצילמתי ובגלל זה פונים אלי. לצערי חלק גדול מדי מהאנשים מראש אומרים שהם לא רוצים להיות מוצגים בתיק עבודות שלי (עוד לפני הקליק הראשון במצלמה) ואני לא מבין תמיד למה (למעט מקרים בודדים). תמיד ידעתי לסנן ולא לשים תמונה שפחות מחמיאה למישהו בפומבי או אפילו סשנים שלמים עם מטרות פרטיות ששם זה ברור שאני לא אעלה. אך הרבה תמונות יפות שצילמתי ובעיקר צילומי תדמית (שהמטרה של המצולם הייתה לפרסם אותם למטרות עסקיות) הועלו על ידי המצולמים עצמם ונמצאים באתרים רבים וברשתות חברתיות בלי רצון או ההבנה של לתת לי קרדיט עליהם. אין לי רצון להתמרמר או לריב חס וחלילה. אך בסופו של דבר בגלל שאני מאבד מהפרסום הקטן הזה שהוא הפרנסה שלי - אז לאלו שמעדיפים שהתמונות שלהם לא יעלו לאתר שלי או לרשתות החברתיות שלי אז אני נאלץ לגבות תוספת של כ500 שקל. אם אין התנגדות לכך שאשתמש בתמונות באתר או ברשתות אז אין כמובן צורך בתוספת.

ארצה לציין שזה לא אומר שתמיד התמונה שלכם תעלה לאתר או לרשתות החברתיות וזה שיקול אישי בהתאם לתקופה ואני לרוב לא מרבה להעלות לרשתות החברתיות.

פירוט והסבר על המחירון:

לידיעתכם אני מציג תוך כדי הצילום איך אתם נראים במצלמה עם התאורה. אין הפתעות מיותרות.

אתם מקבלים לפחות 50 תמונות עם עריכת גלובלית (עריכת טונים וצבעים ואווירה כללית).

לאחר מכן התמונות הנבחרות מתוך אותם תמונות יעברו עריכה בצורה מוגמרת ומקצועית שכוללת עריכת טונים וצבעים, ריטושים, בליטות של בגדים בצדדי הגוף וכל מיני Fine tuning בסטנדרט גבוה שחלקכם אפילו לא ישים לב אליהם אבל ישפרו את הנראות הכוללת וזה יורגש).

אם אתם מעוניינים אחרי סיום העבודה וקבלת החומרים להזמין עריכות נוספות מתמונות מאותו סשן - מחיר של כל עריכת תמונה תהיה על סך 70 ש”ח. התשלום לרוב יהיה בנפרד ולא יהיה קשור לתשלום על החבילה המקורית.

אם אתם מעוניינים ניתן לקבל את כלל התמונות גם בתוספת של עריכת שחור לבן. המחיר לכך יהיה סך הכל 100 ש”ח על כל התמונות שקיבלתם (לכל התמונות ולא תמונה בודדת).

כלל התמונות מהצילומים מגיעות בפורמט JPG בלבד - (אין שחרור של חומרי גלם בRAW או PSD, או קבצים עם שכבות).

זמני אספקה, לרוב עד שבוע. משחרר חומר באופן הדרגתי. בהתחלה אשלח לכם את התמונות עם העריכה הגלובלית . מתוכם אתן לכם לבחור איזה תמונות אתם רוצים שאערוך באופן יותר ממוקד.

הקבצים מהצילומים מגיעים עם לינק לענן שיהיה זמין לתקופה של חודש (אם אתם רוצים אז יש אפשרות שהלינק יהיה עם ססמה, מומלץ להודיע לי מראש).

תנאי תשלום: בעת שיריון יום הצילומים, לפעמים אציין שצריך לשלם מקדמה שתהווה דמי רצינות סמליים בסה”כ 250 שקלים. יתרת התשלום תועבר עד ליום הצילומים או בסוף הסשן. (כשאתם מבטלים בהפתעה זה יכול לעלות לי יותר כסף)

את שאר התשלום ניתן לשלם במזומן או באפליקצית Bit ביום הסשן. ניתן גם לעשות העברה בנקאית, אך יש לעשות אותה לפחות כ4 ימים לפני הצילומים בהודעה מראש. את התמונות אשלח רק אחרי קבלה של הסכום במלואו כשהוא מוצג אצלי בבנק ולא רק צילום מסך של אסמכתא (לרוב עיכוב של כמה ימים בנקאיים מיום ההעברה).

אם מסיבה כלשהי אתם חוששים שאולי אתם תאלצו לבטל – אבקש שתעדכנו אותי בהקדם שכן אני משריין סטודיו שאני שוכר במיוחד לאותם שעות ועליו אני אצטרך לשלם בכל אופן.

תנאים נוספים: אני משאיר לעצמי את הזכות להשתמש בצילומים למטרות שיווקיות שיעזרו לי להביא את הלקוח הבא אחריכם על ידי הצגה של תיק העבודות (לדוגמא אתר האינטרנט הזה, רשתות חברתיות וכדומה, פרסומים עתידים וכו...) אז זה עוד סיבה להשקיע בצילומים שלכם ;)