Band-cover-photoshoot.jfif

מחירון צילום סטודיו

מחירון צילום עם פרטים על צילום פורטרטים בסטודיו - מה מקבלים, כמה עולה צילום, זמני אספקה ופרטים נוספים במחירון הצילום המעודכן.

מחירון צילום סטודיו

מחיר צילום פורטרט בסטודיו (צילומי הסטודיו - בתל אביב)

הודעה חשובה: 29.11.2020 - אחרי החלטה יזומה אני לא מקבל יותר עבודות. מקווה שנפגש אחרי הקורונה בלי צורך במסיכה. שמרו על עצמכם.

 אם תראו את ההודעה בתאריך מרוחק יותר - אז אולי שווה לבדוק בצור קשר או להיכנס לאתר דרך הדפדפן בגלישה בסתר\incognito שיוריד את הגרסה העדכנית של הדף. תשמרו על עצמכם ועל כולנו.

מצורף לינק לגלריית הפורטרטים שלי באתר זה

https://www.roitmanphoto.com/portraiture

אם ישנם שאלות לגבי המחירון צילום או דרישות מיוחדות, ניתן לפנות אלי.


מחיר בוק צילומי פורטרט בסטודיו (הודעה חשובה: 25.9.2020 - אחרי החלטה יזומה אני לא מקבל יותר עבודות. מקווה שנפגש אחרי הקורונה בלי מסיכה. שמרו על עצמכם.) מהם) והוא כולל את הדברים הבאים:

    בין שעתיים לשלוש שעות צילום בסטודיו.
  • מתקבלות 7 תמונות ערוכות מהצילומים בצורה מוגמרת ומקצועית, (לדוגמא - עריכת טונים,ריטושים וכל מיני fine tunings בסטנדרט גבוה). התמונות מגיעות בפורמט JPG ברזולוציה גבוהה.
  • בנוסף מתקבלות תמונות רבות מהסשן עם עריכת לייטרום גלובאלית אך ללא עריכה ארוכה בפוטושופ לפרטים הקטנים. (הרבה אוהבים אותם גם ככה וגם אותם מעלים לרשתות החברתיות).

אתם מקבלים גם עוד תמונות - שאר התמונות מהצילומים עוברות סינון קל ואחריו עוברות עריכה יותר בסיסית בלייטרום לשיפורים יותר פשוטים (מלבד התמונות הנבחרות שעוברות עריכה מלאה בסטנדרט גבוה) .

- כלל התמונות מהצילומים מגיעות בפורמט - JPG - אין שחרור של חומרי גלם בRAW ולא PSD.

זמני אספקה עד שבוע מיום הצילומים, אך לרוב הרבה לפני . לא תמיד אני יכול להתחייב על אספקה לאותו יום של הצילומים (מהיום להיום) אבל יכול לשחרר חומר באופן הדרגתי (אם יש לחץ של זמנים ואתם צריכים בדחיפות או זה אמור לעלות לאנשהו – יש ליידע אותי מראש). בהתחלה תקבלו את התמונות הערוכות ברזולוציה גבוהה, לאחר מכן תמונות מוקטנות מכלל הסשן ולבסוף העלאה של אותם תמונות מכל הסשן רק ברזולוציה גבוהה .

הקבצים מהצילומים מגיעים עם לינק לענן מוגן בססמא שיהיה זמין לתקופה של חודש (אלא אם כן ביקשתם אחרת).

תנאי תשלום: ניתן לשלם במזומן, באפליקצית Bit, או בהעברה בנקאית.
אם מסיבה כלשהי אתם חוששים שאולי אתם תאלצו לבטל – אבקש שתעדכנו אותי בהקדם.

תנאים נוספים: אני משאיר לעצמי את הזכות להשתמש בצילומים למטרות שיווקיות שיעזרו לי להביא את הלקוח הבא אחריכם על ידי הצגה של תיק העבודות (לדוגמא אתר האינטרנט הזה, רשתות חברתיות וכדומה, פרסומים עתידים וכו...)..


הי, אני רואה שהגעתם לדף מחירון צילומי הסטודיו שלי. אני שמח שבחרתם לבדוק את המחירים שלי ומאמין שגם אתם רוצים להבין על מה מדובר. אם אתם מעוניינים בצילומי סטודיו אז חלק גדול בהחלטה שלכם אם אני מתאים לכם זה להבין למה תצפו ומה התוצאות הרצויות. למי שלא בדק עדיין בכל האתר והתיק עבודות שלי – שמי ניר רויטמן ואני צלם המתמחה בצילום פורטרטים. אני אוהב את הסגנון הקלאסי ואידיאל היופי הזה מלווה אותי גם בצילומים שלי שאני מציע גם לכם. אני מאמין שצילום פורטרטים קלאסי הוא מרשים והוכיח את עצמו ככזה שלא משתנה כמו טרנדים חולפים בצילום.  כמובן שההיבטים הקלאסים לא שווים הרבה אם הביצוע לא פחות ממעולה. לשם כך דרוש ידע יישומי ברבדים שונים שניתן לראות אותם בזמן הצילום וגם אחרי בעיבוד והעריכה. כמובן שאני גמיש ויכול להתאים את הדרישות שלכם לסגנון אחר שאתם חפצים בו. בין אם מדובר בצילום סטודיו או צילום חוץ.

אם הגעתם ישר לדף הזה אחרי שחיפשתם מחירי צילום ולא דווקא צלם פורטרטים או צלם תדמית או צילום סטודיו, כנראה התבלבלתם בדרך מכל וואריאציות של מחירי הצילום. אני אנסה לתת קצת סדר. יש הרבה צלמים בישראל ואני מאמין שיש גם צלמים מקצועיים מאוד. אך הסקאלה שבה קהילת הצלמים בנויה בארץ היא כמו פירמידה. הרבה מתחילים וככל שעולים ברמה כך יש הרבה פחות צלמים מקצועיים. אם כן באה השאלה למה צלם מתחיל יכול לקחת מחיר זול על צילום וצלם מעולה לוקח יקר? האם זה חמדנות או יוקרה? אני מאמין שכמובן יש את דרישות השוק שמכתיבות את המחיר צילום אך גם הרבה דברים מתחת לשטח.

הרבה צלמים מתחילים מעדיפים לבנות את התיק עבודות שלהם או ללמוד ולהשתפר על ידי ביצוע שיתופי פעולה עם חברים או אנשים שפגשו באינטרנט. אך בסופו של דבר חלק מהם יודעים שהם יוכלו להשיג צילומים חדשים לתיק עבודות שלהם ולמשוך אנשים מגוונים על ידי פרסום מחירי צילום זולים ולרוב זולים מאוד או מדי. לצלמים עובדים יש הוצאות רבות וחלקם הם נגזרת של עלות הציוד, עלות השכרה של סטודיו והרבה היבטים עסקיים אחרים. יש גבול מסוים תיאורטי שרק אחריו זה משתלם להחזיק ולהיות עסק פעיל כעצמאי. תדמיינו כמה צילומים צלם צריך לעשות בחודש אם הוא מתמחר צילום רק ב100-300 שקל וכמה אנשים באים וצריכים צילום באזור שלו. זה לא נגזרת של שעה כמו של שכיר שעובד 20 ימים בחודש, אלא התבוננות חודשית ושנתית וכמובן הרבה הוצאות ומיסים.

אני שמח שיש הרבה צלמים בארץ, אך אני גם נתקל וגם אתם אולי נתקלתם בצילומים מרהיבים שהצלם או קבוצת הצלמים מבקשת באתר שלהם רק 350 שקל לדוגמא (מקרה אמיתי מגוגל). הצילומים נראים מקצועיים ומרהיבים והמחיר נראה מעולה. אבל בהרבה מקרים הצילומים שם הם לא שלהם. מה זאת אומרת? יש הרבה אתרי צלמים (בכוונה אני לא כותב צלמים) שמפרסמים תמונות שהם קנו (במקרה הטוב) מאתרי מכירת תמונות סטוק כמו shutterstock. בדיקה מהירה בגוגל תמונות כשגוררים אליה את התמונה ואתם תראו שיש מאות אתרים עם אותה תמונה וגם התייחסות למי שייכת התמונה במקור. אני מאמין שמדובר בנוכלות ולצערי זה נפוץ מדי בשוק הישראלי.

אם ראיתם תמונה טובה אחת אצל צלם ואמנם לא כל הצילומים שלו טובים כמו זאת, האם זה סימן שהוא יוכל לצלם אתכם טוב כמו בתמונה הזאת? התשובה הקצרה היא שבצילום משלמים גם על היכולת לשמור על סטנדרטים ולהגיע כל פעם לתוצאה הרצויה והטובה שאותה אתם רוצים. מבלי לחשוב שאולי אותו צלם צילם בסדנת צילום ומישהו אחר שם הגדיר את התאורה והנחה את המודלית ויש עוד מספר צלמים עם אותה תמונה בוואריאציות שונות.