צילומים בירושלים לרשתות החברתיות.jpg

מחירון צילום חוץ

אם אתם גרים בירושלים והסביבה ומעוניינים בצילומי חוץ לרשתות החברתיות וכדומה. אתם יודעים איפה אתם רוצים להצטלם בירושלים - אני מציע כיום צילומי חוץ שאתם תאהבו ותהנו מהם.

 

מחירון צילום חוץ בירושלים- בוק - אור טבעי (ללא פלאשים באור יום).

 
 
 

הי, בתור צלם שגר בירושלים אני מציע צילומי חוץ בעיר. אך את צילומי הסטודיו שלי אני עושה בתל אביב בסטודיו שאני שוכר לפי שעות.

אם אתם גרים בירושלים והסביבה ומעוניינים בצילומי חוץ לרשתות החברתיות וכדומה, בוק, צילומי משפחה’,זוגיות וכדומה. אני מציע כיום צילומי חוץ שאני מקווה שאתם תאהבו ותהנו מהם.


המחיר לצילומים כרגע הוא 800 ש”ח (נכון ל1.03.2021) והוא כולל את הדברים הבאים :

כשעה וחצי צילומים.

5 תמונות ערוכות בפוטושופ בצורה מוגמרת ומקצועית (לדוגמא - עריכת טונים,ריטושים וכל מיני fine tuning  בסטנדרט גבוה כמו שאתם רואים באתר).

בנוסף מתקבלות תמונות נוספות מהסשן עם עריכת קלה. (הרבה אוהבים אותם גם ככה וגם אותם מעלים לרשתות החברתיות).

כלל התמונות מגיעות כקבצי JPG בלבד. אין שחרור של קבצי פוטושופ או חומרי גלם בRAW.

זמני אספקה עד שבוע מיום הצילומים, לרוב הרבה לפני.

הקבצים מהצילומים מגיעים עם לינק לענן מוגן בססמא שיהיה זמין לתקופה של חודש.

אם ישנם שאלות או דרישות מיוחדות, ניתן לפנות אלי להתייעצות.


תנאי תשלום: ניתן לשלם ביום הצילומים במזומן או בBIT. אם מסיבה כלשהי אתם חוששים שאולי אתם תאלצו לבטל – אשמח שתעדכנו אותי בהקדם.

תנאים נוספים: אני משאיר לעצמי את הזכות להשתמש בצילומים למטרות שיווקיות שיעזרו לי להביא את הלקוח הבא אחריכם על ידי הצגה של תיק העבודות (לדוגמא אתר האינטרנט הזה, רשתות חברתיות כגון אינסטגרם וכאלה, פרסומים עתידים וכו...). התמונות שלכם לא נמכרות על ידי לאף אחד ולשום אתר.

סשן צילומים פרטי זאת חוויה מעצימה ומהנה ואני בטוח שתהנו. אך במיוחד לכאלו שמצטלמים פעם ראשונה יכול להיות שתהיו מעט לחוצים לפני הצילומים. יש סיבות רבות לכך וזה טבעי ונורמאלי. בכל אופן אני מאמין שהחששות האלו לאט לאט יתאדו תוך כדי הצילומים כאשר תרגישו שאתם בידיים טובות. אני מאמין שאחרי הצילומים תצאו מחוזקים ומשוחררים יותר. בכל אופן אם תרצו להתקשר ולשאול או להתייעץ, אשתדל לתת מענה לכל עניין. אשמח לראותכם ומקווה שתהיה לכם חוויה נעימה ומהנה מכל התהליך. שלכם – ניר רויטמן.