צילום אופנה - דפנה.jpg

מחירון צילום חוץ

אם אתם גרים בירושלים והסביבה ומעוניינים בצילומי חוץ לרשתות החברתיות וכדומה. אתם יודעים איפה אתם רוצים להצטלם בירושלים - אני מציע כיום צילומי חוץ שאתם תאהבו ותהנו מהם.

 

מחירון צילום חוץ בירושלים- בוק או צילומי משפחה - אור טבעי (ללא פלאשים באור יום).

 
 
 

הי, בתור צלם שגר בירושלים אני מציע צילומי חוץ בעיר.(את צילומי הסטודיו שלי אני עושה בתל אביב בסטודיו שאני שוכר לפי שעות). אם אתם גרים בירושלים והסביבה ומעוניינים בצילומי חוץ לרשתות החברתיות וכדומה, בוק, צילומי משפחה וכדומה. אני מציע כיום צילומי חוץ שאני מקווה שאתם תאהבו ותהנו מהם.


המחיר לצילומים החודש הוא 800 ש”ח (נכון עד סוף חודש מאי 2021) והוא כולל את הדברים הבאים :

כשעה וחצי צילומים.

8 תמונות ערוכות בפוטושופ בצורה מוגמרת ומקצועית (שיפור טונים וצבעים , ריטושים, כל מיני fine tuning, ניתן גם לבקש הצרת היקפים קלה אם תבקשו ועוד).

בנוסף מתקבלות תמונות נוספות מהסשן עם עריכת יותר קלה שלא נכנסת לפרטים הכי קטנים. (בעיקר עריכה בלייטרום וזה כבר נראה טוב ואפשר גם אותם להעלות בכיף לרשתות החברתיות וכדומה).

כלל התמונות מגיעות כקבצי JPG בלבד. אין שחרור של קבצי פוטושופ או חומרי גלם בRAW.

זמני אספקה עד שבוע מיום הצילומים, לרוב הרבה לפני.

הקבצים מהצילומים מגיעים עם לינק לענן מוגן בססמא שיהיה זמין לתקופה של חודש, או בלי ססמה אם תרצו לשלוח אותו לעוד מישהו.

לידיעתכם אני מציג תוך כדי הצילום איך נראה חומר הגלם (התמונות הלא ערוכות) במצלמה. אין הפתעות מיותרות.

אם ישנם שאלות או דרישות מיוחדות, ניתן לפנות אלי להתייעצות.


תנאי תשלום: בעת שיריון יום הצילומים, יש לשלם מקדמה שתהווה דמי רצינות סמליים בסה”כ 250 שקלים. יתרת התשלום תועבר ביום הצילומים או בסוף הסשן עצמו.

את התשלום כולו ניתן לשלם במזומן או באפליקצית Bit ביום הסשן. ניתן גם לעשות העברה בנקאית, אך יש לעשות אותה כמה ימים לפני הצילומים. את התמונות אשלח רק אחרי קבלה של הסכום במלואו כשהוא מוצג אצלי בבנק ולא רק צילום מסך של אסמכתא (לרוב עיכוב של כמה ימים בנקאיים מיום ההעברה).

הייתי רוצה לציין שניסיתי והשתדלתי לא לקחת דמי רצינות כמקדמה, אך יותר מדי בקשות ברגע האחרון לדחות את היום צילומים - בסופו של דבר גורמים לי להפסיד כסף או לעמוד במצבים לא נעימים מול לקוחות ומול גורמים נוספים (בעיקר אם מדובר בצילומי סטודיו או במקרים מיוחדים ותעריפים אחרים אז גם אסיסטנט).

תנאים נוספים: אני משאיר לעצמי את הזכות להשתמש בצילומים למטרות שיווקיות שיעזרו לי להביא את הלקוח הבא אחריכם על ידי הצגה של תיק העבודות (לדוגמא אתר האינטרנט הזה, רשתות חברתיות כגון אינסטגרם וכאלה, פרסומים עתידים וכו...). התמונות שלכם לא נמכרות על ידי לאף אחד ולשום אתר.

סשן צילומים פרטי זאת חוויה מעצימה ומהנה ואני בטוח שתהנו. אך במיוחד לכאלו שמצטלמים פעם ראשונה יכול להיות שתהיו מעט לחוצים לפני הצילומים. יש סיבות רבות לכך וזה טבעי ונורמאלי. בכל אופן אני מאמין שהחששות האלו לאט לאט יתאדו תוך כדי הצילומים כאשר תרגישו שאתם בידיים טובות. אני מאמין שאחרי הצילומים תצאו מחוזקים ומשוחררים יותר. בכל אופן אם תרצו להתקשר ולשאול או להתייעץ, אשתדל לתת מענה לכל עניין. אשמח לראותכם ומקווה שתהיה לכם חוויה נעימה ומהנה מכל התהליך. שלכם – ניר רויטמן.