צילומים בירושלים לרשתות החברתיות.jpg

מחירון צילום חוץ

אם אתם גרים בירושלים והסביבה ומעוניינים בצילומי חוץ לרשתות החברתיות וכדומה. אתם יודעים איפה אתם רוצים להצטלם בירושלים - אני מציע כיום צילומי חוץ שאתם תאהבו ותהנו מהם.

 

מחירון צילום חוץ בירושלים - אור טבעי

מבצע רשתות חברתיות.

המחיר הוא ללקוח פרטי לשימוש פרטי ולא מסחרי.

 
 
 

הודעה חשובה: 29.11.2020 - אחרי החלטה יזומה אני לא מקבל יותר עבודות. מקווה שנפגש אחרי הקורונה בלי צורך במסיכה. שמרו על עצמכם.

אם תראו את ההודעה בתאריך מרוחק יותר - אז אולי שווה לבדוק בצור קשר או להיכנס לאתר דרך הדפדפן בגלישה בסתר\incognito שיוריד את הגרסה העדכנית של הדף. תשמרו על עצמכם ועל כולנו.

הי, בתור צלם שגר בירושלים אני מציע צילומי חוץ בעיר. אך את צילומי הסטודיו שלי אני עושה בתל אביב בסטודיו שאני שוכר לפי שעות. אם נוריד את המחיר של הנסיעה וכמובן של ההשכרה, אני מגיע למסקנה שאני יכול לתת חבילה יותר זולה בצילומי חוץ בירושלים בימים הפנויים שלי.

אם אתם גרים בירושלים והסביבה ומעוניינים בצילומי חוץ לרשתות החברתיות וכדומה ואתם יודעים איפה אתם רוצים להצטלם בירושלים (ליד ביתכם לדוגמא) - אני מציע כיום צילומי חוץ שאתם תאהבו ותהנו מהם. (מומלץ לעדכן מספר ימים מראש לגבי הלוקיישן ואם אין צורך לאישורים מיוחדים לצילום שם).


המחיר לצילומים כרגע הוא (ראו הודעה למעלה) והוא כולל את הדברים הבאים :

כשעה צילומים - (לפעמים אני נותן קצת יותר)

5 תמונות ערוכות בפוטושופ בצורה מוגמרת ומקצועית (לדוגמא - עריכת טונים,ריטושים וכל מיני fine tuning  בסטנדרט גבוה כמו שאתם רואים באתר).

בנוסף מתקבלות תמונות נוספות מהסשן עם עריכת לייטרום קלה גלובאלית אך ללא עריכה ארוכה בפוטושופ. (הרבה אוהבים אותם גם ככה וגם אותם מעלים לרשתות החברתיות).

כלל התמונות מגיעות כקבצי JPG בלבד. אין שחרור של קבצי פוטושופ או חומרי גלם בRAW.

זמני אספקה עד שבוע מיום הצילומים, לרוב הרבה לפני.

הקבצים מהצילומים מגיעים עם לינק לענן מוגן בססמא שיהיה זמין לתקופה של חודש.

אם ישנם שאלות או דרישות מיוחדות, ניתן לפנות אלי להתייעצות.


תנאי תשלום: ניתן לשלם ביום הצילומים במזומן או בBIT. אם מסיבה כלשהי אתם חוששים שאולי אתם תאלצו לבטל – אשמח שתעדכנו אותי בהקדם.

תנאים נוספים: אני משאיר לעצמי את הזכות להשתמש בצילומים למטרות שיווקיות שיעזרו לי להביא את הלקוח הבא אחריכם על ידי הצגה של תיק העבודות (לדוגמא אתר האינטרנט הזה, רשתות חברתיות כגון אינסטגרם וכאלה, פרסומים עתידים וכו...). התמונות שלכם לא נמכרות על ידי.

סשן צילומים פרטי זאת חוויה מעצימה ומהנה ואני בטוח שתהנו. אך במיוחד לכאלו שמצטלמים פעם ראשונה יכול להיות שתהיו מעט לחוצים לפני הצילומים. יש סיבות רבות לכך וזה טבעי ונורמאלי. בכל אופן אני מאמין שהחששות האלו לאט לאט יתאדו תוך כדי הצילומים כאשר תרגישו שאתם בידיים טובות. אני מאמין שאחרי הצילומים תצאו מחוזקים ומשוחררים יותר. בכל אופן אם תרצו להתקשר ולשאול או להתייעץ, אשתדל לתת מענה לכל עניין. אשמח לראותכם ומקווה שתהיה לכם חוויה נעימה ומהנה מכל התהליך. שלכם – ניר רויטמן.