NIR ROITMAN
צילום+תדמית+למתאגרף+ישראלי.jpg

צילומי תדמית

צילומי תדמית מקצועיים לעצמאים או פרילנסרים שיהוו מנוף ראשוני או המשכי לחיזוק התדמית והגברת החשיפה החיובית ללקוחות חדשים וותיקים.

צלם תדמית בעידן הדיגיטלי יהיה השותף הטבעי של העסק שלכם בין אם אתם עצמאים, אומנים, בתי עסק או אפילו שכירים. הסיבה לכך נובעת מכך שצילומי התדמית יהוו את הרושם הראשוני על לקוחותיכם ומעסיקים פוטנציאלים וייתנו לכם מנוף לשיווק והתפתחות. צריך לזכור שאם אתם לא בעלי עסק כמו חנות או מקום פיזי אחר שפתוח לקהל - אתם למעשה המייצגים הישירים של הפעילות שלכם והצורה שבה תציגו את עצמכם תהיה התדמית של העסק שלכם ללקוחות חדשים.

היום מלבד בעלי עסק גם פרילנסרים או שכירים מגלים את החשיבות בצילומי תדמית טובים כגורם שמשפיע על החלטתם של הלקוחות או מעסיקים פוטנציאליים. בין אם מדובר בצילומים לרשתות חברתיות בין אם בתחום הפנאי או עסקיות כמו לינקאדין. צילום טוב יהיה אולי הגורם שייקבע אם ירצו לבדוק אתכם לפני שאר המתחרים שלכם. כיום לרוב יש יותר מתחרים בכל תחום מאשר בעבר, ועל כל משרה מתחרים יותר עובדים פוטנציאליים – זה בלתי נמנע שהמעסיקים והלקוחות שלכם יסיקו מסקנות מהר ולחלק מהעסקים והאנשים הגורל נחרץ בתהליך ההתבוננות על התמונות שלכם.

ניתן לומר שצילומי התדמית הם חלק בלתי נפרד מתהליך השיווק וההצלחה שלכם. כבעלי עסק או עצמאים, צילומים מוצלחים יתרמו לכם למשוך לקוחות חדשים וגם לבסס את האהדה של הוותיקים. צילומי התדמית יהיו כרטיס הביקור שלכם ברשת ורצוי שהצילומים ייעשו באופן מקצועי על ידי צלם מקצועי עם סגנון שמתאים לחזון שלכם. צילומים נכונים יעזרו להציג את העסק שלכם בצורה שהיא נעימה ונגישה שגם מסמלת שאתם פתוחים לעשות עסקים. אמנם זה נכון לא רק כלפי עסקים פיזיים, אבל בכוחם של צילומים טובים ליצור חוויה מיוחדת לצופה ולגרום לו לחשוב שמדובר בעסק גדול ומבוסס יותר אפילו ממה שהוא באמת.

חלק גדול בהמלצה האישית שלי בבחירת צלם תדמית היא דווקא המחשבה שעליכם לעשות לגבי האם הסגנון של אותו צלם מתאים לחזון שלכם. סגנונות צילום בצילומי תדמית יכולים להיראות חופפים ודומים מאוד אחד לשני. אם לא מדובר בהפקה שמרכיבה חזון יצירתי במיוחד ואתם מעדיפים משהו סולידי ומרוהט – לאסתטיות ורמת הגימור של הצילום יש חשיבות יתרה והיא זאת שתשפיע על הנראות הכוללת. במקרה האישי שלי לרוב אני מעדיף לא ליצור הפתעות מיוחדות ולשמור על קו עיצובי מבחינת תאורה ואווירה שדי חופף את כל הגלריה שלי. כך שבסופו של דבר אנשים תמיד יכולים לדעת למה לצפות מבלי ללכת לאיבוד.

אני מאמין שצילום תדמית וצילום פורטרט קלאסי זה תחום מאוד חופף. בשניהם יש דגש על הצגה מרשימה של המצולם בצורה שמייחדת אותו בעזרת ויזואל חזק ומרשים. אמנם בצילום תדמית יש יכולת להיות חופשיים יותר בלהציג את עצמנו כמו שהיינו רוצים שייראו אותנו. אני מאמין שזה טוב שלקוחות פוטנציאליים שלכם יבינו מי האיש בתמונה, אך צילום טוב יגרום להם גם לרצות להכיר אתכם.

אני מאמין שיש יותר ויותר מודעות אישית לאנשים שמצטלמים לגבי איך רואים אותם ברשתות החברתיות וכדומה. בסופו של דבר זה תהליך טבעי לרצות שיראו אותנו במיטבנו. האמונה שלי שלא משנה אם אתם צריכים צילומי תדמית כדי לקדם עסק שלכם או רק כדי להיראות טוב ברשתות – יש סטנדרטים ויזואלים שחשובים לנראות בצילום וצילומי פורטרט קלאסי הם דוגמה טובה להמחשה שלהם.

אני שמח שראיתם את כל הגלריה שלי של צילומי התדמית. האמונה שלי בתור צלם היא שאין רק דרך אחת נכונה להציג אישיות כלשהי או בית עסק. מגוון האפשרויות העומד בפני צלם היא רחבה ולכן יש לתאם ציפיות ולהבין מה הכי טוב והכי מתאים לכם. אמנם אני אוהב לצלם צילומי תדמית בסגנון של צילומי פורטרט קלאסי ואני מאמין שזאת דרך יפה –אך המלצה שלי היא להתייעץ לפני כדי לדעת אם יש משהו יותר מתאים לכם ולעיסוקכם. אני אשמח ליצור לכם את הצילומים המתאימים ביותר לכם - מדברים מגוונים ומיוחדים לדברים שגרתיים שתואמים לצרכים שלכם.