גט מובייל - רשת חנויות סלולר.jpg

חנות הסלולר “גט מובייל”, סניף בן יהודה 6, ירושלים

חנות הסלולר "גט מובייל" בירושלים היא חלק מרשת חנויות סלולר. כחלק מרשת סלולר היא מוכרת מכשירי סלולר, ציוד היקפי לסמארטפונים, גאדג'טים, שירותי מעבדת סלולר ועוד.

 

זהו דף מחווה לחנות הסלולר "Get mobile" - סניף בן יהודה 6, ירושלים. חנות הסלולר "Get mobile" נמצאת במקום מרכזי במדרחוב בן יהודה. כחלק מרשת סלולר היא מוכרת מכשירי סלולר, ציוד היקפי הקשור לסמארטפונים, מגוון גאדג'טים. בנוסף ניתנים שירותי מעבדת סלולר מהירים ומסודרים לכל החפץ בכך. טלפון של הסניף - 029992675

ראיון עם הבעלים של הסניף מצורף למטה. הכתבה לא ממומנת ונעשתה אך ורק מכוונות טובות. כל התמונות צולמו על ידי.

דף זה הוא דף מחווה לחנות הסלולר "גט מובייל" סניף בן יהודה. את בעל הסניף אלכס אני מכיר מגיל קטן (היינו בגן ובבית ספר ביחד בירושלים) ותמיד אני והוריי ראינו אותו כבחור רציני וטוב. הקשר בינינו התנתק כאשר עברתי בתור ילד לשכונה אחרת בירושלים. אפשר להגיד שבזכות חנות הסלולר "גט מובייל" הקשר חודש. לפני כשנה רציתי לקנות מוצר סלולרי כלשהו וניגשתי לחנות הסלולר הקרובה לידי במרכז העיר. לא הייתה לי סיבה מיוחדת להיכנס דווקא לחנות הסלולר הזאת מלבד הנראות הנעימה לעין של החנות שנתנו לי הרגשה שזאת לא חנות זמנית. ביקשתי את המכשיר שרציתי וקיבלתי, אך לקח לי כמה שניות לזהות שמי שמשרת אותי בחנות הסלולר זה למעשה חבר הילדות שלי אלכס. זאת הייתה הפתעה נעימה והתעדכנו על מה שעבר עלינו בזמן שלא התראנו.

יוצא לי מדי פעם לעבור במרכז העיר ירושלים ולהיכנס לחנות הסלולר שלו "גט מובייל". לרוב אני מחכה שיהיה רגע שקט אחרי שהוא והצוות ישרת את כל הלקוחות שנמצאים בחנות הסלולר שלו. למי שלא ראה עדיין - אז החנות סלולר "גט מובייל" מעוצבת ומוארת בצורה נוחה ועברה טיפול של מעצב פנים. ניתן לומר שהכניסה מזמינה וכמובן שאני יכול להגיד שמלבד הנראות אז גם השירות הוא בסטנדרט גבוה. תמיד יוצא לי לראות מספר לקוחות קבועים אשר באים גם לקנות וגם להתייעץ לגבי טלפון סלולרי או גאדג'ט אחר שהם קנו. כמו כן מכיוון שיש שירותי מעבדת סלולר מהירה אז אני רואה בחנות הסלולר לקוחות שבאים לתקן מכשיר שנשבר להם. מטיפולי קורוזיה לסמסונג שנפל למים, עד לתיקון מסך אייפון. מקווה שלא אצטרך שירותי מעבדת סלולר, אבל אם אצטרך שירותי מעבדת סלולר בירושלים אז אני יודע שאגיע למעבדת סלולר שלהם.

ניתן לומר שבמובן מסוים חנות הסלולר "גט מובייל" היא הפתעה בשבילי בגלל הסבלנות האדירה שיש למוכרים. המדיניות שאלכס הנחיל בחנות הסלולר שלו בירושלים היא ששירות טוב הוא זה שיגרום לאנשים לבוא ולחזור. אם בן אדם יהיה מרוצה ויידע שיש לו אוזן קשבת אז גם העסק יצליח. אמנם זאת רק חנות סלולר אבל החנות סלולר "גט מובייל" מייצגת בשבילי משהו נעים באווירה בירושלים. ניתן לומר שהיא נראית לי כחנות שבשבילה כל לקוח הוא חשוב ולמדתי ממנה הרבה על שירות לקוחות טוב. אני מכיר באופן אישי חנויות סלולר ומחשבים ובעיקר רשתות שבהם אני יוצא בהרגשה שהמוכרים חושבים שעושים לי טובה שמוכרים לי טלפון או מוצר אחר. כאן זה שונה ואני מאמין שבזכות הגישה הזאת החנות סלולר הזאת תפרח כעסק ואני מאמין שזה לא ייעצר רק בחנות סלולר.

כעת אשמח לראיין את אלכס הבעלים של חנות הסלולר "גט מובייל" סניף בן יהודה ולשמוע גם ממנו.

ניר: שלום אלכס, אנחנו פוגשים אותך פה בחנות הסלולר שלך במרכז ירושלים. בין לבין הצוות שלך עוזר ללקוחות אחרים, יש מוזיקה של נגני רחוב. מרגישים באזור הזה את ירושלים, אבל בדרך עד אליך נתקלתי בעוד מספר חנויות סלולר באזור. חלקם גם מוכרים מוצרים דומים, מטלפונים סלולריים, אוזניות, נרתיקים והרבה אביזרים. מה גרם לך לפתוח חנות סלולר בין כל המתחרים ובמה אתה מרגיש שאתה מביא משהו שונה למרכז ירושלים.

אלכס: הקירבה לגאדג'טים וטכנולוגיה מאז ומתמיד הייתה קיימת אצלי ככה שצעד בכיוון הזה הרגיש הכי נכון. קיימת תחרות, זה נכון, אבל אני מאמין בדרך שלי. כל אחד יכול להחזיק את אותם האביזרים אבל אם עזרת ללקוח, בין אם פוטנציאלי לאותו רגע או לא, פתרת לו איזו בעיה והכוונת אותו למוצר הנכון – זה יכול להחזיק זמן רב.

ניר: כיום מה ניתן למצוא בחנות הסלולר שלך?

אלכס: מכשירי סלולר, ציוד היקפי הקשור לסמארטפונים, מגוון גאדג'טים, שירותי מעבדת סלולר ועוד.

ניר: מה לפי דעתך הצרכן בירושלים מבקש כאשר הוא פונה לחנות סלולר ומה יותר חשוב לו?

אלכס: אני חושב שלצרכן הירושלמי יש חיבור ברמה כלשהי לחנות שבה הוא תמיד מקבל שירות טוב, אם תדאג לתת ללקוחות שלך הרגשה שיש לו על מי לסמוך פעם אחר פעם – אין סיבה שילך לחפש את זה במקום אחר. הרבה פעמים אתה יכול במובן מסויים לצפות את העתיד ולנחש לאיזה לקוחות יתעוררו שאלות באותו רגע שיצאו מהחנות ואתה צריך לדאוג להסביר להם על המוצרים בצורה שתקל עליהם בהמשך השימוש במוצר.

ניר: יש לך כבר וותק בתחום כדי לראות מגמות בעולם הסלולר לאורך השנים, מה השתנה ומה העתיד צופן במיוחד לצרכן הישראלי?

אלכס: ישראל נוטה להשאר ב"דיליי" מאחורי המערב כשזה נוגע לקבלת טכנולוגיות חדשה, לוקח לישראליים מעט יותר זמן לאמץ טרנדים טכנולוגיים חדשים אבל בסופו של דבר הם מגיעים גם אלינו, לא כולם תופסים חזק ומחזיקים מעמד אבל יש הרבה שכן. אני חושב שבשנים הבאות אנחנו נראה יותר מוצרים אל חוטיים, כלי תחבורה קטנים (אופנים חשמליים, קורקינטים ממונעים חשמלית וכדומה), אני מקווה שלאט לאט גם טכנולוגיות של בתים חכמים יהפכו למשהו שנראה יותר. אנחנו חיים בתקופה טכנולוגית מדהימה ואני בטוח שנזכה לראות עוד הרבה פריצות דרך בשנים הבאות.

ניר: תחלוק איתנו טיפים לאיך לתחזק טלפון סלולרי שיעבוד טוב לאורך זמן?

אלכס: הדבר החשוב הראשון שצריך לזכור – לבחור מלכתחילה מכשיר שיש עליו ביקורות חיוביות בעיקר ומיוצר ע"י חברה שהוכיחה את הצלחתה לאורך השנים. אישית אני, משתדל להתקין כמה שפחות אפליקציות פרט לאלו שבאמת חשובות לי ומקפיד שיהיו יציבות.

ניר: השאלה הכי חשובה מכולם. אנדרואיד או אייפון?

אלכס : תוכנה – אפל. חומרה – אנדרואיד. 😉

אז אם אתם מחפשים מכשיר סלולר, ציוד היקפי שקשור לסלולר, גאדג'טים או שירותי מעבדה איכותים לתיקון סמרטפונים – אני מאמין שיש לכם מקום אמין שאליו אתם יכולים לפנות. הסניף שאני ממליץ מהרשת הוא כמובן של אלכס. הסניף נמצא ברחוב בן יהודה 6 במכרז העיר ירושלים (בערך מול המקדונלדס הכשר). הטלפון בחנות הוא 029992675. ואם הגעתם דרך הדף הזה, אתם מוזמנים להגיד לאלכס שיספר לי. יעלה לשנינו חיוך. הכתבה לא ממומנת ונעשתה אך ורק מכוונות טובות.