חנות+סלולר+בירושלים+-+גט+מובייל+-+סניף+בן+יהודה+6.jpg

"GET MOBILE" חנות ומעבדת סלולר בירושלים - סניף בן יהודה 6

מחפשים חנות סלולר בירושלים? “גט מובייל” דוגלת במתן שירות איכותי לכלל לקוחותיה ככלל. בנוסף ניתנים שירותי מעבדת סלולר מהירים ומסודרים.

 

אם אתם מחפשים חנות סלולר בירושלים אז אני ממליץ על מקום אמין שאליו אתם יכולים לפנות. חנות הסלולר בירושלים "Get mobile" היא חלק מרשת חנויות סלולר הממוקמת במדרחוב בן יהודה. חנות הסלולר דוגלת במתן שירות איכותי לכלל לקוחותיה ככלל. כחלק מרשת חנויות סלולר היא מוכרת טלפונים, ציוד היקפי הקשור לסמארטפונים, מגוון גאדג'טים, אביזרים טכנולוגיים ועוד. בנוסף ניתנים על ידי החנות שירותי מעבדת סלולר מהירים ומסודרים לתיקון סמארטפונים לכל החפץ בכך.

דף זה הוא דף מחווה לסניף ספציפי מרשת חנויות הסלולר בירושלים "Get mobile" - סניף בן יהודה 6.

טלפון ליצירת קשר בסניף בן יהודה 6, ירושלים – 02-9992675

https://www.facebook.com/GetMobileJeru

שעות פתיחה :

א'-ד' 9:00-22:00

ה' 9:00-23:00

שישי 9:00-15:00

מוצאי שבת 21:00-00:00

ראיון עם הבעלים של הסניף של החנות סלולר בירושלים מצורף למטה. הכתבה לא ממומנת ונעשתה אך ורק מכוונות טובות. כל התמונות צולמו על ידי.

דף זה הוא דף מחווה לחנות הסלולר בירושלים "GET MOBILE” סניף בן יהודה 6. הבעה על הערכת החנות על כך שהיא דוגלת במתן שירות איכותי לכלל לקוחותיה מניסיון והתבוננות ארוכה. נותנת מענה ללקוחות קבועים ומזדמנים ותמיכה טכנית למי שצריך. הצוות מקצועי ובקיע בלתת מענה לכל בעיה או שאלה. מחפשים חנות סלולר בירושלים עם יחס אישי? זה המקום הכי מומלץ.

קצת על נקודת מבט אישית שלי כלפי החנות – בנוסף ממליץ לקרוא ריאיון עם הבעלים של סניף בן יהודה 6 שמצורף למטה.

את בעל הסניף אלכס אני מכיר מגיל קטן (היינו בגן ובבית ספר ביחד בירושלים) ותמיד אני והוריי ראינו אותו כבחור רציני וטוב. הקשר בינינו התנתק כאשר עברתי בתור ילד לשכונה אחרת בירושלים. אפשר להגיד שבזכות פגישה אקראית כלקוח בחנות סלולר שלו בירושלים - הקשר חודש.

יוצא לי מדי פעם לעבור ולהיכנס לחנות הסלולר שלו בירושלים "GET MOBILE". למי שלא ראה עדיין - חנות הסלולר "GET MOBILE" מעוצבת ומוארת בצורה נוחה ועברה טיפול של מעצב פנים. ניתן לומר שהכניסה מזמינה וכמובן שאני יכול להגיד שמלבד הנראות הטובה אז גם השירות של החנות בסניף בן יהודה בירושלים הוא בסטנדרט גבוה. תמיד יוצא לי לראות מספר לקוחות קבועים (וכמובן הרבה אקראים) אשר באים גם לקנות וגם להתייעץ לגבי סמארטפון או גאדג'ט אחר שהם קנו. כמו כן מכיוון שיש שירותי מעבדת סלולר מהירה אז אני רואה אצלו בחנות סלולר בירושלים לקוחות שבאים לתקן מכשיר שהתקלקל להם וחלקם גם מגלים שהתקלה שלהם יכולה להיפטר במקום מבלי לראות טכנאי או לשלוח למעבדה. מקווה שלא אצטרך שירותי תיקון מעבדה, אבל אם אצטרך שירותי מעבדת סלולר בירושלים אז אני יודע שאגיע למעבדה שלהם. מעבדת סלולר בירושלים שנותנת שירות מהיר ואיכותי ונותנת מענה למרבית המכשירים הפופולאריים העכשויים וגם מכשירים משנים קודמות.

ניתן לומר שבמובן מסוים חנות הסלולר בירושלים "GET MOBILE" בסניף בן יהודה היא הפתעה בשבילי בגלל הסבלנות האדירה שיש למוכרים הקבועים. המדיניות שאלכס הנחיל בחנות שלו בירושלים היא ששירות טוב הוא זה שיגרום לאנשים לבוא ולחזור. אם בן אדם יהיה מרוצה ויידע שיש לו אוזן קשבת אז גם העסק יצליח. אמנם מדובר רק בחנות סלולר בירושלים אבל החנות "GET MOBILE" בסניף בן יהודה מייצגת בשבילי משהו נעים באווירה בירושלים. ניתן לומר שהיא נראית לי כחנות סלולר שבשבילה כל לקוח הוא חשוב ולמדתי ממנה הרבה על שירות לקוחות טוב. החנות והמעבדת סלולר בירושלים לא רוצים שמישהו ייצא מהחנות לא מרוצה ואת זה אני מעריך. אני מכיר באופן אישי חנויות סלולר ומחשבים ובעיקר רשתות שבהם אני יוצא בהרגשה שהמוכרים חושבים שעושים לי טובה שמוכרים לי טלפון או מוצר אחר והם לא מספקים שירותים כמו הדבקת מגן מסך, העברת נתונים מטלפון קודם וכמובן לא תמיכה למוצר קיים או תמיכה עתידית. כאן זה שונה ואני מאמין שבזכות הגישה הזאת החנות הזאת תפרח כעסק ואני מאמין שבמקרה של אלכס זה לא ייעצר רק בחנות סלולר ועוד נשמע ממנו.

כעת אשמח לראיין את אלכס הבעלים של חנות הסלולר בירושלים "GET MOBILE" סניף בן יהודה 6 ולשמוע גם ממנו.

ניר: שלום אלכס, אנחנו פוגשים אותך פה בחנות הסלולר שלך במרכז ירושלים. בין לבין הצוות שלך עוזר ללקוחות אחרים, אנשים באים למעבדת סלולר, יש מוזיקה של נגני רחוב. מרגישים באזור הזה את ירושלים, אבל בדרך עד אליך נתקלתי בעוד מספר חנויות סלולר באזור של מרכז העיר. חלקם גם מוכרים מוצרים דומים, סמארטפונים, אוזניות, נרתיקים, נותנים שירותי מעבדת סלולר ומוכרים הרבה אביזרים. מה גרם לך לפתוח חנות סלולר בין כל המתחרים ובמה אתה מרגיש שאתה מביא משהו שונה למרכז ירושלים.

אלכס: הקירבה לגאדג'טים וטכנולוגיה מאז ומתמיד הייתה קיימת אצלי ככה שצעד בכיוון הזה הרגיש הכי נכון. קיימת תחרות, זה נכון, אבל אני מאמין בדרך שלי. כל אחד יכול להחזיק את אותם האביזרים אבל אם עזרת ללקוח, בין אם פוטנציאלי לאותו רגע או לא, פתרת לו איזו בעיה והכוונת אותו למוצר הנכון – זה יכול להחזיק זמן רב.

ניר: כיום מה ניתן למצוא בחנות הסלולר שלך בירושלים?

אלכס: טלפונים, ציוד היקפי הקשור לסמארטפונים, מגוון גאדג'טים, שירותי מעבדת סלולר ועוד.

ניר: מה לפי דעתך הצרכן בירושלים מבקש כאשר הוא פונה לחנות סלולר ומה יותר חשוב לו?

אלכס: אני חושב שלצרכן הירושלמי יש חיבור ברמה כלשהי לחנות שבה הוא תמיד מקבל שירות טוב, אם תדאג לתת ללקוחות שלך הרגשה שיש לו על מי לסמוך פעם אחר פעם – אין סיבה שילך לחפש את זה במקום אחר. הרבה פעמים אתה יכול במובן מסויים לצפות את העתיד ולנחש לאיזה לקוחות יתעוררו שאלות באותו רגע שיצאו מהחנות ואתה צריך לדאוג להסביר להם על המוצרים בצורה שתקל עליהם בהמשך השימוש במוצר.

ניר: יש לך כבר וותק בתחום כדי לראות מגמות בעולם הסלולר לאורך השנים, מה השתנה ומה העתיד צופן במיוחד לצרכן הישראלי?

אלכס: ישראל נוטה להשאר ב "Delay" מאחורי המערב כשזה נוגע לקבלת טכנולוגיות חדשה, לוקח לישראליים מעט יותר זמן לאמץ טרנדים טכנולוגיים חדשים אבל בסופו של דבר הם מגיעים גם אלינו, לא כולם תופסים חזק ומחזיקים מעמד אבל יש הרבה שכן. אני חושב שבשנים הבאות אנחנו נראה יותר מוצרים אלחוטיים, כלי תחבורה קטנים (אופנים חשמליים, קורקינטים ממונעים חשמלית וכדומה), אני מקווה שלאט לאט גם טכנולוגיות של בתים חכמים יהפכו למשהו שנראה יותר. אנחנו חיים בתקופה טכנולוגית מדהימה ואני בטוח שנזכה לראות עוד הרבה פריצות דרך בשנים הבאות.

ניר: תחלוק איתנו טיפים לאיך לתחזק סמארטפון שיעבוד טוב לאורך זמן?

אלכס: הדבר החשוב הראשון שצריך לזכור – לבחור מלכתחילה מכשיר סלולר שיש עליו ביקורות חיוביות בעיקר ומיוצר ע"י חברה שהוכיחה את הצלחתה לאורך השנים. אישית אני, משתדל להתקין כמה שפחות אפליקציות פרט לאלו שבאמת חשובות לי ומקפיד שיהיו יציבות.

ניר: השאלה הכי חשובה מכולם. אנדרואיד או אייפון?

אלכס : תוכנה – אפל. חומרה – אנדרואיד. 😉

אז אם אתם מחפשים מכשיר סלולר, ציוד היקפי שקשור לסלולר, גאדג'טים או שירותי מעבדה איכותים לתיקון סמרטפונים – אני מאמין שיש לכם מקום אמין שאליו אתם יכולים לפנות. הסניף של "GET MOBILE" שאני ממליץ מהרשת הוא כמובן של אלכס. הסניף נמצא ברחוב בן יהודה 6 במרכז העיר ירושלים (בערך מול המקדונלדס הכשר). הטלפון בחנות הוא 029992675. ואם הגעתם דרך הדף הזה, אתם מוזמנים להגיד לאלכס שיספר לי. יעלה לשנינו חיוך. הכתבה לא ממומנת ונעשתה אך ורק מכוונות טובות.