בר קוקטיילים - ג'ון סמית

בר קוקטיילים מומלץ במרכז ירושלים - הבר "ג'ון סמית".

הבר "ג'ון סמית" בירושלים הוא בר צעיר ומושקע שנמצא במרכז העיר ירושלים. בר ירושלמי זה משלב בתוכו עיצוב קלאסי בסגנון שנות העשרים. לצד הקוקטיילים ניתן ליהנות בבר "ג'ון סמית" בירושלים ממבחר בירות בוטיק ויינות יחד עם תפריט אוכל מגוון ועשיר.

טלפון לשאלות : 050-2380961 ---- 052-5556788 --- ירושלים, רחוב שמאי 4 - בניין סינמה הוסטל. (מקדונלדס הישן)
הבר "ג'ון סמית" בירושלים הוא בר צעיר ומושקע שנמצא במרכזה של העיר ירושלים. בר ירושלמי זה משלב בתוכו עיצוב קלאסי בסגנון שנות העשרים. לצד הקוקטיילים ניתן ליהנות בבר "ג'ון סמית" בירושלים ממבחר בירות בוטיק ויינות יחד עם תפריט אוכל מגוון ועשיר. כדי לקצר את הקריאה לחלקכם אני אתמצת – הבר "ג'ון סמית" בירושלים הוא בר מומלץ מאוד שמלבד קוקטיילים מעולים ומנות אוכל מצוינות הוא גם מלא באווירה נעימה וטובה. בקיצור מומלץ!. חלק מבעלי בר זה הם גיל ומתן והם חברים טובים של אחי. יצא לי להכיר אותם בעבר וגם לצלם קצת לברים אחרים שלהם בירושלים. למי שלא מכיר אז הם גם הבעלים של הבר הירושלמי במחנה יהודה "טאפ אנד טייל". "טאפ אנד טייל" הוא בר בירושלים שמאופיין בחוויה עממית וכיפית בלב השוק מחנה יהודה בירושלים. בעבר הם היו שותפים בבר הירושלמי "הוילון" שהיה במלון כורש לפני שהוא הפך למלון יולדות. למי שזוכר - אז בר "הוילון" גם אירגן אירוע פורים ענק עם הופעה של הזמר "נצ'י נצ'. הבר "ג'ון סמית" ממוקם ברחוב "שמאי 4" בירושלים בתוך ה"סינמה הוסטל" (בניין קולנוע אוריון לשעבר איפה שהיה מקדונלדס לפני מספר שנים). הדף הזה הוא דף מחווה עבורם ואני מקווה שעוד אנשים יכירו את הפעילות שלהם. עוד על הבר בירושלים "גון סמית" אחרי התמונות. גללו למטה.

בבר החדש שלהם בירושלים "ג'ון סמית" - הבעלים רצו לשדרג את החוויה של המבלים ולשם כך המקום עוצב בצורה מיוחדת כדי להעביר חוויה מהנה באווירה קלילה ונעימה. אחרי שנכנסתי לבר שהסתתר לו, (כמו הרבה פינות נפלאות בירושלים) התלהבתי מהעיצוב הייחודי של הבר. רואים שהבר "ג'ון סמית" עבר עבודה מחושבת ומצוינת של מעצב\ת פנים טוב\ה. הבר "ג'ון סמית" בירושלים מכיל מספר אלמנטים נחמדים בעיצוב שלו שרציתי לציין. התקרה מעוצבת בצורת ריפוד מיוחד, כסאות שמעוצבות כווינטג' יוקרתי, פוסטרים של פרסומות מתחילת המאה הקודמת, ספות נוחות עם סגנון מעניין ועוד הרבה מרכיבים שחשבו עליהם טוב. חזית הבר עצמו מחזיקה מלאי מכובד מאוד של בקבוקי אלכוהול מסוגים שונים ומומלצים שיצליחו להפתיע כל מבלה בבר. כשהגעתי למרכז העיר ירושלים ונכנסתי לבר "ג'ון סמית", ידעתי שאני הולך לצלם אותו ושמחתי לגלות שהוא נראה מעולה. לבר "ג'ון סמית" בירושלים יש גם מרפסת גדולה שמומלץ לבקר בה בימים חמימים וישנו גם בר חיצוני למבלים בחוץ. ביום הצילומים עצמו הברמן הכין מספר קוקטיילים שמגישים בבר שיצא לי לצלם. חלק מהקוקטיילים באותו יום הרגישו לי כקוקטיילים מתוחכמים עם מרכיבים מפתים במיוחד. יצא לי מעט לטעום והופתעתי לגלות גם טעמים מיוחדים שלא חשבתי עליהם לפני. כנראה יש משהו בעולם הקוקטיילים שמאפשר יצירתיות מהנה בעולם הברים. הפתיחה של הבר "ג'ון סמית" בירושלים התרחשה לא מזמן וכבר ניתן לראות בו מדי פעם הופעות של יוצרים מירושלים ומשאר הארץ וחגיגות לקראת ימים בינלאומיים והרבה השקעה. יש גם פינה עם אור צבעוני במיוחד לדיג'יי. עיקר המנות של הבר שיצא לי לצלם באותו יום היו מנות "טאפסים" שבלעדיהם קוקטיילים מרגישים בודדים. למעשה חלקן הן מנות קטנות שמשתלבות מצוין כארוחה קלילה בבר לצד השתייה - מה שנקרא בשפתנו נשנושים. את המונח "טאפאס" יצא לי להכיר לראשונה בברצלונה שבה יש כנראה חוק שמחייב ברים למכור ביחד עם השתייה שלהם גם מנות אוכל קטנות - המנות האלה נקראות "טאפסים". בזמן הצילומים לבר "ג'ון סמית" יצא לי גם לאכול את המנות האלה וכמובן שנהניתי. זה מסוג המנות שהייתי שמח לאכול גם בבית בין ארוחות. אחד הדברים שטעמתי בתוך הבר היו מנות של פיתות קטנטנות שממולאות בכל טוב וזה היה סוג של חוויה. לא ידעתי שקיימות פיתות כאלה. כנראה אצטרך לשאול את הבר איך אני יכול להשיג כאלה או אם אפשר לקנות מהם אפויות. הבר מציע גם מנות אוכל גדולות יותר למי שרעב ורוצה גם לאכול. מאז שיצא לי לראות לראשונה את הבר "ג'ון סמית" בירושלים ראיתי שמארגנים בו הרבה הופעות אורח וחגיגות של ימים בינלאומיים. אני מאמין שהבר "ג'ון סמית" בירושלים יהיה בר מאוד פופולארי ומומלץ לכל המבלים בירושלים. בקיצור אני אסכם, הבר "ג'ון סמית" בירושלים הוא מקום נהדר ומומלץ לבלות בו עם החברים ועל הדרך לטעום מנות טעימות ושתייה איכותית. האווירה בבר הירושלמי היא מעולה והוא נמצא באזור מרכזי באמצע מרכז העיר ירושלים. בוודאות אחד מקומות הבילוי המומלצים בירושלים. לסיכום – הבר מומלץ מאוד!.